KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14144324

nr 1414 4324

Pilblad. Signerad, daterad 60. Olja på pannå, stilleben, 46x55cm, yttermått inklusive ram: 58x68cm

måndag 23 augusti 2021
kl 20:31:57